Zwiększ wydajność, wprowadź zabawę, zmotywuj pracowników – wystarczy ryza papieru kolorowego!

Zwiększ wydajność, wprowadź zabawę, zmotywuj pracowników – wystarczy ryza papieru kolorowego!

Zakup ryzy papieru kolorowego do biura może być wydarzeniem przełomowym. Jak jednocześnie sprawdzić produktywność pracowników danego dnia, urozmaicić im biurową pracę i zintegrować? Białe i beżowe przestrzenie, które zazwyczaj tworzą, biura nie sprzyjają kreatywności. Wprowadzenie koloru do firmy, może przełamać codzienną rutynę i przynieść zaskakujące wyniki. Graj w kolorowe papiery do ksero!

Wystarczy ryza papieru kolorowego

Kolorowy papier ksero ze sklepu Ofisfera przełamie nudę, odmieni atmosferę pracy, oderwie od codzienności i zmotywuje do większej produktywności. Każdy ma swoje upodobania, ale teoria kolorów i ich wpływ na psychikę jest już tezą naukową. Barwy odwołują się do pierwotnych instynktów i wpływają na nastrój, świadomość, psychikę. Jak wprowadzić je w biurową przestrzeń?

Kolorowy papier ksero do zadań specjalnych

ryza papieru kolorowego

Podstawowe formuły gier można dostosować do skali firmy i zmodyfikować. 

  • Gra 1. Każdy pracownik w pokoju drukuje na innym kolorze. Gra wprowadza element mobilizacji zespołu, grywalizację, motywuje do pracy. 
  • Gra 2. Cała firma drukuje na zielono. Gra przerywa rutynę. Zabawa zbuduje wspólne wspomnienia, do których pracownicy będą powracać, sięgając po dokumenty. 
  • Gra 3. Kotyliony. Pracownicy w pokojach pracują na różnych kolorach (jak w grze nr 1). O umówionej godzinie tworzą zespoły między pokojami. Grupującym ich kotylionem jest kolor papieru ksero. Mogą wykonywać wspólne zadania związane z kolorem np. wymyślić slogan nt. firmy powiązany z kolorem drużyny. 

Aby odmienić dzień w firmie, wystarczy kolorowy papier ksero, który można nabyć w wielobarwnych lub jednobarwnych ryzach.